Haber

Konaklı Kids’ten 23 Nisan Kutlaması

Konak BelediyesiÇocuk Köşkü öğrencilerinin 23 Nisan gösterisini izleyen Önder Abdul Batur, “İşte Atatürk’ün çocukları. Sizler bizim umudumuz, geleceğimiz, her şeyimizsiniz. Sizleri çok seviyoruz.”

konak Belediye’nin eğitimde fırsat eşitliği yaratan projesi Minikler Köşkü’nün öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında özel bir gösteri sergiledi. Belediyenin Toros Sosyal Tesisi’nde gerçekleştirilen 23 Nisan mitingini Konak Belediye Başkanı Abdul Batur, CHP Konak İlçe Başkanı Akın Küçükoğulları, çocuk aileleri ve muhtarlar izledi.

Minikleri bolca alkışlayan ve gösterilerini coşkuyla takip eden Önder Batur, “İşte Cumhuriyetimizi yaşatacak çocuklar, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün emaneti. İşte Atatürk’ün çocukları. Umudumuz sizlersiniz” dedi. , geleceğimiz, her şeyimiz. Sizi çok seviyoruz.”

Çocuk müziklerini dans koreografileriyle birleştirerek sempatik görüntüler oluşturan minikler, “Atatürk’ün Çocukları” müziklerinde Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafını göstererek ailelerini gururlandırırken duygusal anlar da yaşattı.

Kaynak: ANKA / Yerel

arakli-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu