Haber

Shakira’nın kardeşinden Pique’ye dayak

ensonhaber.com

Dünyaca ünlü 46 yaşındaki Kolombiyalı müzisyen Shakira ile emekli olma kararı alan 36 yaşındaki İspanyol futbolcu Gerard Pique’nin Milan ve Sasha adında iki çocuğu olan 11 yıllık birlikteliği, geçtiğimiz yıl haziran ayında yaşadığı bir rahatsızlık nedeniyle sona ermişti. Pique’nin ihaneti.

Shakira’nın velayeti

Olaylı ayrılığın ardından çocukları Milan (9) ve Sasha’nın (7) velayetini alan Shakira’nın ABD’nin Miami kentindeki 750 metrekarelik evine taşınacağı ve Pique’nin çocuklarıyla günde 10 gün vakit geçirebileceği belirtildi. ay.

Son olarak İspanyol medyasında Gerard Pique’nin çocuklarını ziyaret etmek için Miami’ye ilk gittiği sırada Shakira ile tartıştığı, bu sırada şarkıcının kardeşi Tonino Meberak’ın araya girerek ikilinin birbirine saldırdığı haberi çıktı.

Gazeteci Veronica Bastos’a göre; Mebarak ve Pique birbirlerine fiziksel olarak saldırdı. Bastos, Telemundo’nun ‘La mesa caliente’ programında hikayeyi anlattı:

“Duyduğuma göre Shakira ve Pique şiddetli bir şekilde tartışmışlar. Tartışma o kadar büyümüş ki şarkıcının kardeşi Tonino, kardeşini savunmak için Pique ile göğüs göğüse kavga etmiş anlaşılan.”

Gazeteci, polislerin ortalığı dağıtmak için müdahale etmek zorunda kaldığını, ancak iddia edilen arbedeyle ilgili resmi bir raporun olmadığını vurguladı.

Ancak bahisle ilgili Pique veya Shakira’dan resmi bir açıklama gelmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu