Haber

Şahan Gökbakar’dan Kızılay Başkanı Kınık’a: Hafif bir sarsıntı hissettiniz mi?

AK Parti Küme Başkan Yardımcısı Bülent Turan, Kızılay Lideri Kerem Kınık’ın komedyen Şahan Gökbakar’a yönelik sözlerine tepki gösterdi. Turan’ın açıklamalarının ardından Gökbakar da sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Gökbakar, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Ooo Kerem, hafif bir titreme hissettin mi? Bak, parti üyelerin bile sana tuzak kuruyor. Hatalarının bedelini ödeyip istifa edeceğine, Atatürk çadır sattı demek yerine bunu söylersen Murat Ağırel gibi gazeteciler saçmalıklarını hızlandırmış olurlar. KEREM AFET ZAMANINDA ÇADIR SATIR.”

Bir sonraki paylaşımında Bülent Turan’ı da etiketleyen Gökbakar, “Bülent Turan, Recep İvedik tipi değilim. Adım Şahan Gökbakar. Ben komedyenim. Seni hepimizi güldüren mükemmel şakandan tanıyorum. ‘Osman Öcalan TRT’ye çıkmadı, TRT Kurdiye’ye geldi’ diyerek, Recep İvedik’in özelliklerini biraz olsun hepinize diliyorum. İyi Pazarlar’ dedi.

AK PARTİ TURAN: BU NASIL BİR TARZ?

AK Partili Turan, Kerem Kınık’a, “Allah aşkına ‘canım’ nedir, ‘kirletmek’ nedir? Bu ne biçim? Açıklama yapılacaksa avukatınız/basın danışmanınız açıklama yapsın değil mi! Göreviniz Recep İvedik tipografisiyle bu düzeyde bir polemik mi, şimdi işinize odaklanın!” dedi.

MURAT AĞIREL: BELGELER REDDEDİLMİŞ KINIK

Gazeteci Murat Ağırel, 6 Şubat’ta Maraş merkezli depremin üçüncü gününde Ahbap’a 46 milyon TL’ye çadır satmasına tepki gösterirken, Kızılay Genel Başkanı Kerem Kınık, “Kızıl Hilal bu işi henüz yapmıyor, Atatürk’ün emriyle İsmet Paşa’nın firmanın onayıyla yapılan çadır satışı var” diyerek arşiv belgeleriyle yalanladı.

haber-sarikamis.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu